3 : 0

(2:0,0:0,1:0)

HBC Lev Litvínov

Domácí vítězství s nulou.

V šestém kole se konala repríza loňského finále. Děj a výsledek byl podobný, od začátku utkání je Rondo aktivnější tým, jen zásluhou brankáře Růžičky byl stav po první třetině jen 2:0 pro domácí celek. V druhém dějství převaha pokračuje, největší šanci druhé třetině měl domácí obránce Adámek (foto), jeho sólo přes celé hřiště končí nepřesnou střelou, která jen o kousek míjí horní tyčku.

V poslední třetině přidává Rondo třetí branku, kterou po zásluze přidává nejlepší hráč utkání Bím a o výsledku utkání je jasno. Brankář domácích si tak připisuje své první čisté konto v sezóně, práce však moc neměl, i přesto, že Lev měl k dispozici dva kmenové hráče HC Verva Litvínov, Daniela Horu a Jana Bojera, oba pro tento rok zatím hrající na farmě v Mostě, ani jim však utkání nevyšlo.