HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Rondo potřetí ve finále

Ve třetím utkání byla od začátku lepší rezerva extraligového Mostu a první třetinu zaslouženě vyhrává o tři branky. V druhém dějství se hra hostů zlepšila, skóre se však změní pouze jednou a to na každé straně. V třetí třetině přidává Kovodemont do otevřené obrany Ronda pátou branku a o osudu utkání je jasno.

HBC Kovodemont Most ''B'' – HbC RONDO Teplice 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Za hosty: 21. Prokš
Střely na branku: 30-24
Vyloučení: 4-9 navíc Novák (RON) do konce utkání

V odvetě se herní projev týmu z Teplic změnil k lepšími. Do vedení se dostávají domácí po střele od modré čáry. Vyrovnáno je na začátku druhé třetiny, geniální přihrávku Podhrázského zpoza branky uklízí za záda bezmocného Paprance v brance Mostu obránce Ronda Prokš. Z následného tlaku vytěží hosté i vedoucí branku, střelu Zahálky tečuje před brankou Kubeš. Domácí ovšem vyrovnávají v následné přesilovce. Do šaten však odchází spokojenější Rondo po střele Kafana. Mostečtí zbraně neskládají, vyrovnávají v polovině třetího dějství po chybě hostů v rozehrávce a tak rozhodnout musí prodloužení, ve kterém jsou šťastnější hráči v červeném, spolupráce druhého útoku znamená po roce opět finálovou účast pro tým z Teplic. První a druhé utkání série hrané na tři vítězné zápasy se uskuteční na hřišti v Krupce. Soupeřem bude druhý tým po základní části rezerva extraligové ELBY DDM, která v druhé v semifinále porazila Lev Litvínov 3:1 na zápasy.

HBC Kovodemont Most ''B'' – HbC RONDO Teplice 3:4 pp. (1:0, 1:3, 1:0 - 0:1)
Branky hostů: 18. Prokš, 22. Kubeš, 28. Kafan, 49. Černý
Střely na branku: 30-34
Vyloučení: 7:6 navíc Vaníček (RON) OT

Sestava RONDO Teplice: Vaníček (Pagunadis) – Adámek, Brda, Prokš, Jirava, Zahálka, Kočis, Bílý, Novák – Sláma, Kapoun, Podhrázský – Černý, Cimrman, Kafan – Koutný, Kubeš, Schuster