HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Mighty Destroyers rozstříleli rezervní tým Ronda

O největší překvapení 3. kola se postarali hráči Mighty Destroyers, kdy rozstříleli dosud suverénní rezervní tým teplického Ronda 9:3. Nejvýraznější postavou tohoto utkání byl bezesporu Tomáš Reisenauer, ke svým šesti přesným zásahům přidal ještě jednu asistenci. Hosté ze své aktivity z úvodu zápasu vytěžili dvoubrankové vedení, o obě trefy se postaral David Pelíšek. Rondo v 8. minutě dokázalo snížit zásluhou kapitána Navrátila, ale svůj třetí gól v první části vstřelil Pelíšek a hostující tým odskočil opět do dvoubrankového vedení. O osudu utkání rozhodl ve druhé části již zmiňovaný Reisenauer, během pěti minut dokázal nasázet do Pagunadisovi branky hattrick. Domácí ještě dokázali snížit dvěma rychlými góly, ale víc už nestačili. Dalšími třemi brankami si hráči Destroyers pojistili důležité vítězství a nadále zůstávají stoprocentní. V pátek 28.9. je čeká dohrávka 1. kola, kdy se střetnou s Elbou DDM.