HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

2. NHbL Sever vstupuje do premiérové sezóny

2. NHbL Sever vstupuje do premiérové sezóny

Tento víkend odstartuje i poslední a zároveň také nejvyšší regionální soutěž, tedy 2.NHbL. Soutěž je složená z týmů, které hrály minulý ročník OHbL Sever a pohybovaly se na horních příčkách tabulky. Ale jsou zde také týmy, které minulý ročník 2.NHbL hrály ve skupině Střed. Před ostrým startem soutěže jsme všem týmům položili tři krátké otázečky. 

1. Příprava probíhala na domácím hřišti v Krupce 3x týdně od začátku srpna, bohužel se nepodařilo sehrát přípravné utkání, jednak jsme chtěli brát jako přípravu Český pohár, poté jsme se snažili sehnat turnaj, který ovšem v dostupnosti po Prahu nebyl k dispozici. Po zkušenosti z minulosti, kdy jsme hráli turnaj v Moste, či v UL jsme chtěli konfrontaci s jinými celky.

2.  Na rok odchází do Ďáblů Praha Zahálka, od vzniku týmu roku 2004, dojíždí na zápasy z Prahy, za dobré služby byl uvolněn, pro příští rok plánuje návrat.  Příchody budou změny formy ze SS na přestup, u hráčů Koutného Tomáše a Cimrmana Martina. Zájem máme o dvojče Tomáše Koutného, Rostislava i u něj je domluven přestup.  Dále řešíme formu výpomoci hráče Koláčka, další hráče využijeme až po vstupu do soutěže a v případě nepříznivých výsledků.  Na konci sezóny plánujeme opět zařadit do sestavy Ondru Jurčíka z extraligové Vervy, zájem máme i o jeho mladé spoluhráče, příslib od nich máme.

3. Cílem můžeme označit postup do play-off, zatím těžko odhadnu sílu soupeřů, i když zejména týmy DDM a Nordics bych pasoval na favority soutěže.

Zdroj: http://hokejbal-sever.cz/

Nejbližší narozeniny

05.10.2023 Petr Novák (32)
26.10.2023 Jiří Schuster (37)
04.11.2023 Josef Brda (39)
04.11.2023 David Bím (39)
06.11.2023 Lukáš Siedtmann (38)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21733
Posledních 30 dnů: 45 | Posledních 7 dnů: 4 | Poslední den: 1

© 2023 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne