HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

Zastupující kapitán přivedl Rondo k vítězství

Zastupující kapitán přivedl Rondo k vítězství

Souboj dvou celků, které si po celou sezonu udržují velice dobrou výkonnost byl na programu v oblastní hokejbalové lize. Začátek utkání měl lepší tým z Mostu, zapomenutý Beránek dostal hosty do vedení už ve 3. minutě. Domácí se v tomto utkání museli obejít bez své opory Davida Bíma. Rondo se hnalo za vyrovnáním, což se jim také v 8. minutě podařilo, úspěšným střelcem byl Tomáš Podhrázský. Po vyrovnávací brance rozpoutalo Rondo doslova peklo. V 11. minutě se totiž trefil mezi tři tyče David Kočiš a o necelou minutu později přidal další branku Ondřej Černý.

Hosté se do zápasu vrací ihned po začátku druhé periody, to se dokázal prosadit Petr Polák. Nordics se po korigující brance žene do útoku, ale domácí brankář Vaníček svůj tým několikrát podržel, jak tomu je po celou sezónu. A tak udeřili opět domácí hráči, to když Kočiš našel Ondřeje Černého, který svou druhou brankou v utkání zvýšil na 4:2. Ve zbytku kvalitního zápasu už branka nepadla, závěr utkání si domácí celek zkušeně pohlídal a tak se Rondo díky této výhře posunulo zpět do čela soutěže.

David Kočiš (Rondo): „Do zápasu s Nordics jsme šli s tím, že musíme vyhrát abychom udrželi první místo v tabulce. Už na začátku se vědělo, že tento zápas se bude hrát v rychlém a tvrdém tempu, protože oba týmy se skládají převážně z hokejistů, což se i v průběhu zápasu potvrdilo. Do první třetiny jsme nastoupili dost laxně, což se nám vymstilo ve druhém střídání, kde jsme inkasovali. Nicméně díky tomuto gólu jsme se vzpamatovali a začali hrát a postupně jsme navyšovali nápor, který se nám vyplatil a v průběhu několika minut jsme se dostali do vedení, které jsme si již do konce zápasu nenechali vzít. Dle mého názoru se celou dobu hrál kvalitní a čistý hokejbal, bez zbytečných faulů, kde si na konci zápasu mohli říct oba týmy, že do zápasu dali všechno. Tak doufám, že v podobném duchu se ponese zbytek sezóny."HbC Rondo Teplice – HC Nordics Most 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Branky: 12., 23. Černý, 8. Podhrázský, 11. Kočiš - 3. Beránek, 15. Polák
Vyloučení: 6-5 Využití: 1-0
Střely na branku: 34-29
Rozhodčí: A. Mejstřík, M. Tuček

Hvězdy utkání: David Kočiš 1+2, Michal Vaníček 29 zásahů (oba Rondo), Jindřich Beránek 1+1 (Nordics)


Zdroj: http://www.iteplice.cz/Nejbližší narozeniny

10.04.2023 Vladimír Bačák (29)
12.04.2023 Jakub Hladiš (35)
30.04.2023 Tomáš Podhrázský (35)
11.05.2023 Zdeněk Jurčík (35)
15.05.2023 Josef Poláček (33)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21410
Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 4

© 2023 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne