HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

2. NHbL: Debakl Dukly v Krupce s Rondem

2. NHbL: Debakl Dukly v Krupce s Rondem

2. NHbL Sever - Poslední tři utkání tohoto roku měla na svém programu 2. NHbL Sever. Lev Litvínov podlehl ve velice vyrovnaném klání Elbě B až v nájezdech 3:4. Rondo Teplice rozstřílelo ústeckou Duklu 11:2. A v posledním utkání nestačila rezerva Penta na SHK Louny, když hosté zvítězili 4:5.


HBC Rondo Teplice – HSÚ Dukla Ústí nad Labem 11:2 (1:0, 2:1, 8:1)
Branky a asistence: 2. Bím, 18. Bím (Prokš), 27. Cimrman (Jarkovský, Prokš), 31. Bílý (Jarkovský), 33. Koutný (Cimrman), 33. Schuster (Prokš), 35. Schuster (Bím, Koutný), 37. Prokš (Koutný, Bím) pp, 37. Bílý (Vyskočil, Jarkovský), 38. Jurčík (Cimrman), 41. Bím (Schuster, Koutný) - 22. Mikesch pp, 39. Vinš (Čekan)

Vstup do utkání měli lepší domácí hokejbalisté, kteří se po chybě hostujících hráčů dostali do vedení už ve 2. minutě, to se do prázdné branky trefil David Bím 1:0. První část byla velice vyrovnaná a i hosté si hlavně v přesilových hrách dokázali vypracovat slibné příležitosti, ale Vaníček v brance domácích byl znovu bezvadný.
Rondo mělo velice dobrý vstup také do druhé části. V 18. minutě napřáhl od modré čáry David Bím a jeho střela s překvapením všech přítomných skončila až v síti 2:0. Dukla ovšem zbraně nesložila a ve 22. minutě se dokázal svým důrazem na brankovišti prosadit Václav Mikesch 2:1. Ale domácí znovu odskočili na rozdíl dvou branek ve 27. minutě, to se trefil Martin Cimrman 3:1. V této části se hrál velice tvrdý hokejbal a utkání bylo v této pasáži velice vyhrocené.
Do třetí části měli lepší vstup hosté, ale Vojtovu vyloženou šanci Vaníček zlikvidoval a z protiútoku se prosadil David Bílý, který zvyšoval už na 4:1. Od této branky byl na hřišti už jen jeden tým a to Rondo. Domácích spadla do branky Dukly snad každá střela a to i z větších vzdáleností. Skóre postupně navyšoval Koutný, poté se trefil 2x Schuster, Prokš a znovu Bílý. Desátou branku domácích vstřelil ve 38. minutě Zdeněk Jurčík. Čestný úspěch hostí v jejich třetině hrůzy obstaral Miroslav Vinš, který střelou z kruhů prostřelil jinak výborně chytajícího Vaníčka, který byl pro svůj tým hlavně v prvních dvou třetinách velkou oporou. Poslední branku celého klání vstřelila hvězda zápasu David Bím, který si v utkání připsal celkem pět kanadských bodů. Rondo tak přezimuje na druhé příčce tabulky.

Ohlasy po utkání:
David Bím (Rondo): „Do utkání jsme měli vynikající vstup a brzo se dostali do vedení 1:0. Ve druhé třetině se hrálo velmi tvrdě, se šancemi na obou stranách, ale nám se povedlo vstřelit další branku a dostali jsme se do vedení 2:0. Poté se povedlo Dukle snížit v přesilové hře na 2:1, a tak byl vývoj utkání po dvou třetinách 2:1 pro Rondo. Po dvou vyrovnaných třetinách jsme Dukle ve třetí třetině nadělily celkem osm branek. Padlo nám do branky víceméně všechno a zaslouženě jsme si připsali další tři body do tabulky a na první Nordcis ztrácíme pouhý jeden bod.“

Miroslav Vinš (Dukla): „Do zápasu jsme vstoupili docela chladně a hned ve druhé minutě jsme prohrávali 1:0, po zbytek třetiny se hrál rychlý hokejbal. Ve druhé třetině se hrál tvrdý hokejbal (hlavně ze strany domácích) pocítil jsem to pod vlastním okem (při probíhání kolem domácí střídačky domácích jsem dostal hokejkou pod oko – rozhodčí to nepotrestali dvěma minutami pro hráčskou lavici, že prý nic neviděli). Od té doby se hrál velmi tvrdý a kouskovaný hokejbal. Našemu týmu tato hra nevyhovuje, a proto jsme také prohráli zápas 11:2 a nadělili jsme Rondu krásný Vánoční dárek.“

Hvězdy utkání: David Bím 3+2, Michal Vaníček 26 zásahů, Tomáš Koutný 1+3 (všichni Rondo)


Zdroj: http://hokejba-sever.cz

Nejbližší narozeniny

10.04.2023 Vladimír Bačák (29)
12.04.2023 Jakub Hladiš (35)
30.04.2023 Tomáš Podhrázský (35)
11.05.2023 Zdeněk Jurčík (35)
15.05.2023 Josef Poláček (33)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21410
Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 4

© 2023 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne