HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

Rondu zajistil výhru, zápas však nedohrál

Rondu zajistil výhru, zápas však nedohrál

V litoměřické Killers aréně se představil vedoucí celek 2. Národní hokejbalové ligy Rondo Teplice v souboji s domácími borci. Do utkání vstupují aktivněji domácí, jejich pohyb dělá týmu z Teplic potíže a tak když zůstane před hostujícím brankářem nepokrytý Kvapil, dostávají se domácí po zásluze do vedení, které zanedlouho navyšují po střele Falise, který měl čas zamířit přesně k tyčce.

Do druhé třetiny mění Rondo systém hry, odměnou je branka Koutného, domácí náhle nestačí na pohyb hostů a pomáhají si nedovoleně, přesilovou hru hosté využívají po nacvičené kombinaci a rány Bíma od modré čáry. Stejný hráč se prosazuje znovu po chvilce, pohybem oklame obránce a jeho přesná rána zajištuje hostům zasloužené vedení.

V posledním dějství je stále Rondo lepším týmem, hrozí zejména z protiútoků, nepříjemná situace se odehrává v polovině třetí třetiny, hráč Litomeřic Kekrt zasahuje střelce dvou branek Bíma loktem do obličeje, úder byl tak silný, že útočník z Teplic odjel po střetu se zlomeným nosem do místní nemocnice. Rozhodčí utkání oceňují zranění trestem 2+2 minuty, pak původní trest vyloučení do konce utkání mění, hráč se tedy může vrátit z kabin a zápas na rozdíl od hráče hostů dohrát. V přesilové hře se hostům kombinace nedaří, až v závěru utkání přidává pojišťovací branku Ronda Cimrman, který byl v poslední minutě vyloučen do konce utkání za sekání, hráč z Litoměřic ovšem na rozdíl od zraněného hráče Bíma utkání bez potíží dohrál.

V neděli 25.11.2012 se představí první tým tabulky z Teplic na svém stadionu v Krupce od 12:30 proti Lvu Litvínov.

Zdroj: http://iteplice.cz

Nejbližší narozeniny

10.04.2023 Vladimír Bačák (29)
12.04.2023 Jakub Hladiš (35)
30.04.2023 Tomáš Podhrázský (35)
11.05.2023 Zdeněk Jurčík (35)
15.05.2023 Josef Poláček (33)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21410
Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 4

© 2023 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne