HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

Tepličtí hokejbalisté na Rakovník nestačili.

Tepličtí hokejbalisté na Rakovník nestačili.

Finále 1. hokejbalové ligy se hrálo v sobotu a v neděli v Rakovníku, kde místní vítěz základní části čelil pátému týmu z Teplic.

V sobotním utkání začal lépe domácí celek, který byl mírně aktivnější, odměnou mu byla branka z hole Vostárka, který usměrnil odražený balónek za záda bezmocného Vaníčka. Rondo dokáže vyrovnat v druhém dějství, v přesilové hře se svou typickou ranou od modré prosazuje Podhrázský. Rakovník si bere zanedlouho vedení zpět, ale tým z Teplic dokázal opět vyrovnat zásluhou Jurčíka.

V třetí třetině je hra vyrovnanější, obrovskou šanci hostujícího Poláčka likviduje skvělým zákrokem Gerlich a tak utkání míří do prodloužení, ve kterém mají domácí tlak, největší šanci má ovšem Zahálka z Teplic, který nedokázal prostřelit ležícího brankáře domácích, rozhodnout tedy musejí samostatné nájezdy.

Hned v první sérii proměňuje nejlepší hráč domácího týmu Sýkora, v dalších devíti nájezdech už dominují oba brankáři. První vítězství tak po boji bere celek z Rakovníka.

HBC Rakovník – HbC RONDO Teplice 3:2sn. (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)

Branky: Podhrázský, Jurčík O.

Střely: 39-27

Vyloučení: 4-2 Využití: 0-1

V odvetě v neděli měli domácí lepší vstup do zápasu, který umocnilo gesto fair-play obránce Teplic Nováka, který se přiznal k zásahu holí do tváře domácího Sýkory, za přiznání obdržel trest na 2+2 minuty a právě z této přesilové hry Rakovničtí poprvé udeřili. I v průběhu první třetiny měl domácí tým více ze hry, další regulérní branka již však nepadla.

V druhém dějství už ano, obě však do branky hostujícího brankáře Vaníčka, který jinak předváděl znamenitý výkon. V poslední třetině již Rondo nemělo síly na zvrat, pomyslný hřebíček do rakve zasadil Pospíšil, hosté dokáží pouze korigovat v přesilové hře zásluhou Jarkovského.

Druhé vítězství tak po zásluze berou opět hráči Rakovníka. Série se nyní přesouvá do Krupky, kde mají domácí hřiště borci z Teplic, v sobotu i případně v neděli začne finálová série ve 14:00. Podaří se jim udržet domácí neporazitelnost v této sezóně?

HBC Rakovník – HbC RONDO Teplice 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Branka: Jarkovský

Střely: 39-18

Vyloučení: 3-6 Využití: 3-1


Sestava RONDO Teplice: Vaníček – Jirava, Chmelina, Podhrázský, Prokš, Novák, Bílý, Zahálka – Sláma, Bím, Diepold – Černý, Jurčík, Kafan – Koutný, Poláček, Jarkovský.

Galerie k aktualitě

Nejbližší narozeniny

01.12.2019 Michal Vaníček (32)
09.12.2019 Jakub Kubeš (28)
02.01.2020 Jan Plachý (38)
28.01.2020 Matěj Prokš (30)
31.01.2020 Jakub Hovorka (33)

Ze světa sportu

Berani opět nedokázali zvítězit za tři body,…

Pouze tři odehraná utkání jsme mohli vidět o minulém víkendu na severu Čech ve 2. Lize, přestože utkání byla zahájena…

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18680
Posledních 30 dnů: 59 | Posledních 7 dnů: 12 | Poslední den: 1

© 2019 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne