HbC Rondo Teplice

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HbC Rondo Teplice
www.hbcrondo.cz

V semifinále RONDO vyhrálo oba zápasy v Jihlavě.

V semifinále RONDO vyhrálo oba zápasy v Jihlavě.

V sobotním utkání na hřišti v Jihlavě se hrál pohledný hokejbal, plný osobních soubojů, vstup do utkání mají lepší hosté, ranou z kruhů se prosazuje Koutný, odpověď domácích na sebe nenechá dlouho čekat, po chybně v bránění vyrovnává Brázda a zanedlouho se dostává Jihlava do vedení, před brankou je více důrazný Jobák. Vedení však také netrvá dlouho, když přesně míří Ondřej Jurčík a divoká první třetina je u konce.

V druhé třetině se hra urovnává, vážnější šance se diváci nedočkají. O to lepší vstup mají hosté do závěrečného dějství, po ubráněném oslabení se do protiútoku dostává dvojce Kafan-Bím kdy druhý jmenovaný nedá ranou pod horní tyč šanci domácímu brankáři. O brance přebírá iniciativu tým z Teplic, odměnou jim je vedení o dvě branky, v přesilové hře se na hranici brankoviště dorážkou prosazuje Podhrázský. Nesnáze přichází po nahození domácí Růžičky, které si brankář Vaníček nešťastně sráží holí za svá záda. Tato branka vlila Jihlavě krev do žil, několik závarů dokáže vyřešit Vaníček ve spolupráci s obránci a tak v závěru může do opuštěné branky vstřelit rozhodující branku Černý. Rondo tak první zápas po zásluze vyhrává, když je povětšinu zápasu lepším celkem.

SK Jihlava – HbC RONDO Teplice 3:5 (2:2, 0:0, 1:3)

Branky : 7. Brázda, 10. Jobák, 38. Růžička – 5. Koutný, 12. O. Jurčík, 31. Bím, 37. Podhrázský, 45. Černý

Vyloučení: 6-5 Využití: 0-1

Střely na branku: 22-39

 

Nedělní zápas je v první třetině v režii domácích, kteří se dostávají po zásluze do vedení, vyrovnat se podařilo po vyběhnutí z rohu Poláčkovi, ovšem jihlavští si berou vedení zpět, po chybném vyhození z obrané třetiny.

V druhé třetině se hra vyrovnává, stejně jako skóre zápasu. Skrytou střelou se prosazuje Jarkovský, který míří přesně mezi betony strážce domácí svatyně. Od vyrovnání se hra dostává pod kontrolu Ronda, což potvrzuje na začátku třetí periody Podhrázský. Následně už se tepličtí více věnují obraně, při zranění dvou obránců začínají i docházet síly. I přes závěrečný tlak se již domácím vyrovnat nepodařilo.

Nováček soutěže z Teplic tak poráží druhý tým tabulky 1. ligy i v druhé zápase. K postupu do finále jim tak stačí již jen jedna výhra. Tu se budou snažit přidat již tuto sobotu, na domácím hřišti v Krupce, kdy úvodní buly bude vhozeno v 13:30. Reparát případně budou moci složit o den později v 11:00.

SK Jihlava – HbC RONDO Teplice 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Branky Ronda: 6. Poláček, 17. Jarkovský, 31. Podhrázský

Vyloučení: 5:4 navíc Novák /RON/ OT - bez využití

Střely na branku: 26-31
 

Sestava RONDO Teplice : Vaníček – Podhrázský, Jirava, Prokš, Novák, Bílý, Zahálka, Z. Jurčík – Sláma, Bím, Jarkovský – Černý, O. Jurčík, Kafan – Koutný, Poláček, Zápotocký – Diepold.

Galerie k aktualitě

Nejbližší narozeniny

13.06.2023 David Bílý (34)
28.06.2023 Ondřej Jurčík (31)
08.07.2023 David Kočiš (36)
09.07.2023 Ondřej Černý (32)
27.07.2023 Jakub Honauer (30)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 21534
Posledních 30 dnů: 56 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 2

© 2023 HbC Rondo Teplice | Všechna práva vyhrazena | info@hbcrondo.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne